פיתוח חיסון ו/או תרופה לקורונה- COVID19

פיתוח חיסון ו/או תרופה לקורונה- COVID19-אם אתם בתהליכי מחקר, נשמח לבחון כיצד אפשר לסייע לכם לעשות זאת מהר ומדויק יותר

סיריון ביו-טק (https://www.sirion-biotech.com/) פיתחה טכנולוגיית וקטורים, מהחדשניות והמובילות באירופה ובעולם, המאפשרת השתקה והחדרה של גנים מותאמים של רוב סוגי התאים, כולל תאי גזע. לסיריון יש פלטפורמות לטיפול בווקטורים של נגיפים לנטיים, נגיפי אדנו ונגיפי AAV (נגיף המיוחס לאדנו). על לקוחות החברה נמנות חברות הפארמה הגדולות בעולם, חברות תרופות בינוניות, סטאטרט אפים, אוניברסיטאות, בתי חולים, חוקרים ומוסדות למחקר ביולוגי ברחבי העולם. בין יתר הפיתוחים השוטפים מתמקדת החברה בסיוע לקבוצות מחקר ופיתוח למציאת תרופה לקורונה (COVID-19). בישראל מייצג את החברה מר ערן אייזיק מאוריין.

סיריון ביוטק מתמחה במיוחד בפיתוח אסטרטגי של חיסונים סבילים המבוססים על הזרקת נוגדנים. החברה תומכת בחיסונים שמומשו באמצעות פלטפורמת הווקטורים שלה לנגיפי אדנו, Ad19a/64, וכן בפרויקטים המשתמשים בטכנולוגיית הנגיפים הלנטיים שלה. וקטורים של נגיפים לנטיים משמשים ליצירת מודלים של תאים וסוג מדומה של חלקיקים הנושאים חלבוני S שניתן להשתמש בהם במבחני נטרול.

סיריון מספקת נגיף אדנו המבטא את הקולטן האנושי החוץ-תאי ACE2 ואת חלבון S של SARS-CoV2, הנמצא בשלבי שיבוט בימים אלה. הווקטור לנגיף אדנו הוא אימונוגני ביותר ומעורר תגובה חיסונית טובה (+CD8CD4+, ) בעכברים ובפרימאטים שאינם קופי אדם, ומניב נוגדנים בריכוז טוב.

שירותים נוספים שהחברה מספקת כוללים:

– עיצוב מותאם של וקטורי נגיף (AV, LV, AAV).

– אסטרטגיות מתוחכמות לשינוי תאים והשתקתם.

– אינטגרציה של מערכות דיווח (GFP, RFP, Luciferase).

למידע נוסף או תיאום שיחה עם המדענים שלנו מוזמנים לפנות לערן כעת

מייל-eran@oryanbd.co.il

נייד-0528-528-582

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Please leave details and we will get back to you within a working day.
You can also call: 052-8528582