סוד הקסם

מעבר לכל העובדות וההסברים ההגיוניים יש מקומות ואנשים ש”יש להם את זה”.

לא תמיד יודעים להגדיר מהו “הזה” אבל זה עובד ועובד טוב.

במקרה הנדון של פיתוח עסקיהן של חברות ועסקים זה פשוט עובד לי וכאשר הלקוח מתמסר  זה עובד בגדול.

התהליכים אותם הובלתי מצליחים אף הרבה מעבר לציפיות. זו “טביעת האצבע” בה ניחנתי ויש לה קשר גם להיותי בשטח עבור לקוחותיי.

אני פוגש אנשים ממקום של קשב עמוק שמשמעו גם להרגיש, להפנים,להגיב ולקחת את זה הלאה למקום הנכון בזמן הנכון. מדובר באמנות ושילוב של הבנת הלקוח וצרכיו אף מעבר למה שהוא מבין או רואה ובמידת הצורך לפעול גם “מחוץ לקופסא”.

יכולות אלו בשילוב ניסיון של 25 שנים בכל רמות הארגון וקשרים מרובים בארץ ובחו”ל מביאים את השורה התחתונה ולא פעם הופכים את הבלתי אפשרי לאפשרי.

אני מאמין

לכל אחד יש “טביעת אצבע” משלו, סוג של מתנה אישית, כזו שמטביעה חותם, שאי אפשר להתעלם ממנה. המתנה בה בורכת הינה ראיה אסטרטגית מדויקת וארוכת טווח בשילוב של יכולת להביא את השורה התחתונה, קרי מכירות אסטרטגיות רווחיות.

מקצועיות ללא פשרות הנה חלק אינטגרלי מתרבות העבודה שאני מביא כפי שלמדתי וחונכתי בעבודתי  עם ובחברות בינ”ל מהשורה הראשונה ובראשן HP.

אינטגריטי ויושרה משקפות את אמות המידה שלי  בכל עשייה.

שילוב בין אינטליגנציה לאינטואיציה מביאים לקבלת החלטות לפעמים בלתי הגיוניות אך בדרך כלל הנכונות ביותר לארגון  כאלה אשר בסופו של דבר מובילות לפריצות דרך. העולמות הפנימיים והנסתרים של האדם הם מורכבים ומאידך מרתקים ואלו שעושים את ההבדל בקבלת ההחלטות שלו. אם אתה מכיר את הרבדים הללו ויודע להתנהל בהם הרי זהו כלי רב עצמה בכל תהליך מסחרי. בסופו של דבר הלקוחות אינן חברות אלא אנשים שמעוניינים להצליח בתפקידם ולעבוד עם אנשים וחברות עליהם הם סומכים ונהנים במחיצתם.

“Out of clutter, find Simplicity. From discord, find Harmony. In the middle of difficulty lies opportunity.”

Albert Einstein

Please leave details and we will get back to you within a working day.
You can also call: 052-8528582